SZKOŁA CHORĄŻYCH SŁUŻB KWATERMISTRZOWSKICH
W POZNANIU (LATA 1981-1983)

Aktualności

 

AKTUALNOŚCI

Serdecznie dziękuję wszystkim, a zwłaszcza kadetom z innych plutonów, roczników za przekazywane informacje i zdjęcia !

2.01.2007r.Witajcie w Nowym Roku, oby nie był gorszy od tamtego!
13.12.2006r.
Dzięki Jurkowi Delimacie, naszemustarszemu ... o rok kadetowi uaktualniłem kadrę 13 kompanii. Jurek był wSChSK w latach 1980-1983 i szuka swoich kumpli z kompanii, plutonu.Pozdrawiam Jurka i innych kadetów z 13 kp. Sam chętnie bym nawiązał kontakt ze Zbyszkiem Marcinkiewiczem (13 kp 1980-82).

26.10.2006r.
NOWOŚĆ! - Baza teleadresowa do pobrania ! (zakładkaAbsolwenci) 27.09.2006r.Ankieta dla Absolwentów do pobrania !
Sonda dotycząca udziału w Zjeździe Absolwentów! Bramka SMS! Powiadamiacz o stronie !Ankieta i Bramka SMS znajdują się wzakładce Kontakt. Sonda poniżej Księgi Gości. Powiadamiacz na dole GłównejStrony.  Zapraszam do udziału w zabawie. Cieszę się i dziękuję wszystkim tym, którzy pamiętali o mnie w święta Bożego Narodzenia i zatelefonowali lub wysłali mi e-maile z życzeniami. Jeszcze raz dzięki !!!
A najbardziej się cieszę z faktu, że dzięki tej stronie oprócz wspomnień nawiązaliśmy ze sobą kontakty, my KADECI z lat osiemdziesiątych !!! Myślę, że warto utrzymywać kontakty i warto się za rok spotkać !!!

spotkanie po latach

W czasie wakacji '2006 doszło do mini spotkania absolwentów SChSK. Co prawda spotkało się nas tylko trzech, ale bardzo poważniero zmawialiśmy o Zjeździe Absolwentów za 2 lata. Wszystkich chętnych proszęo kontakt e-mailowy. O Zjeździe na poważnie będziemy mówili wówczas, gdybędzie przynajmniej kilkanaście chętnych osób. W przeciwnym razie ... Ztego co się orientuję sporo osób z naszego 145 pl mieszka wpółnocno-wschodniej części Polski (Giżycko, Białystok, Olsztyn, Grudziądz, Gdańsk, Gdynia, Warszawa i  północno-zachodnia część - Łódzkie i Wielkopolskie), więc chyba najlepszym miejscem były by Mazury, ale mamy jeszcze 2 lata więc na razie czekamy na zgłoszenia.
 


 
        Nasze spotkanie miało miejsce w Giżycku (26-28.07.2006r.) i w Przemyślu (15-16.08.2006r.). Spotkanie miało bardzo miły przebieg, powspominaliśmy czasy Szkoły, poznaliśmy nasze rodziny i zaprzyjaźniliśmy się.

Po tym jak wspólnie ze Zdzichem postanowiliśmy zorganizować Zjazd Absolwentów ruszyła machina. Ja postarałem się o większość "namiarów" na byłych kadetów, a Zdzich telefonował do kilkunastu. I przynajmniej 15 jest chętnych. Czyli ruszamy z przygotowaniami !!! Przy okazji mam już trochę informacji o "kolesiach" z SChSK, ale i tak trochę mało. Dobrze byłoby, aby każdy kto tu zajrzy zostawi ślad swój w Księdze Gości i wysłał do mnie e-maila z podstawowymi danymi : czy jest jeszcze w armii czy już w cywilu, aktualny stopień wojskowy, krótki "szlak bojowy"  i najważniejsze : potwierdzenie chęci spotkania się po latach.

Kreator www - przetestuj za darmo